-18.48%

FIT SMOOTHIES

Stanislava Holomková

Představujeme knihu plnou smoothies receptů, přehledně roztříděných do osmi kapitol podle druhů (snídaňová, ovocná, zeleninová, nízkokalorická smoothies a další).

Skladem
FIT SMOOTHIES
Akční cena 225,00 Kč Běžná cena 276,00 Kč

Máte dotazy k produktu? Volejte +420 582 302 666 nebo pište na info@computermedia.cz.

AKCE - pro prvních 500 objednávek vánoční papír a mašle zdarma!

Přemýšlíte, co si dát ke snídani nebo na svačinu? Jíte málo vitamínů a antioxidantů a rádi byste to napravili?
Představujeme knihu plnou smoothies receptů, přehledně roztříděných do osmi kapitol podle druhů (snídaňová, ovocná, zeleninová, nízkokalorická smoothies a další). Každý recept obsahuje přehledné znázornění nutričních hodnot a QR kód s nákupním lístkem surovin pro načtení do mobilu. Recepty byly sestaveny tak, aby byly chutné a přitom nutričně vyvážené, a zároveň, aby bylo možné je připravit v krátkém čase z běžně dostupných surovin.  Díky kroužkové vazbě lze knihu pohodlně rozložit na pracovní desce kuchyňského stolu a její použití je tak velmi praktické.

Čím je kniha unikátní?

Recepty jsou sestaveny z běžně dostupných surovin. Na rozdíl od ostatních Smoothie kuchařek na trhu nemusíte obtížně shánět exotické a často nedostupné suroviny.

Kniha Fit Smoothies je rozdělena do osmi kategorií podle druhu konkrétního smoothie na nízkokalorická, delikátní, ovocná, zeleninová, zelená, čajová, snídaňová a smoothie pro zdraví.

Každý recept obsahuje unikátní QR kód, díky kterému načtete jednotlivé suroviny do svého chytrého telefonu a tak si můžete nakoupit ingredience bez knihy!

Každý recept obsahuje informaci o době přípravy - smoothie jsou rychlá a snadná, aby je zvládl opravdu každý.

Nutriční hodnoty u každého receptu informují o přijatých sacharidech, tucích, bílkovinách a vláknině.

Přehledná a vizuální grafika tvořená fotografiemi surovin pomůže rychle se v receptu zorientovat a neztrácet čas dlouhým čtením receptu a jeho přípravy.

Kniha obsahuje desatero rad pro správné mixování.

Praktická kroužková vazba zaručuje, že se kniha na pracovní desce nezavírá a během mixování v ní nemusíte listovat a hledat požadovaný recept znovu.

Kniha je vytištěna na tuhém papíře s vysokou gramáží. To zaručuje její dlouhou životnost a zvyšuje odolnost proti opotřebení.Více informací
Autor Stanislava Holomková
Stav Novinka
Formát knihy 17 x 22,5 cm
Počet stran 115
Vydání 1
Datum vydání 5. 9. 2017
Barevnost Celobarevná
Druh vazby Spirála
ISBN N/A
Datové médium N/A
Doložka Ne
Detail doložky N/A