O nás

Computer Media s.r.o. je český mediální dům, zabývající se produkcí v oblasti tištěných a elektronických médií. Naše motto zní "Vzdělávání, které baví".

Knižní segment

Společnost vydává tituly z oblasti ekonomiky, marketingu, mediální komunikace, technické knihy, tituly pro volný čas, pro děti, leporela apod. Velkou část produkce představují učebnice pro základní a střední školy, z nichž mnohé nastavily standard v oblasti materiálů pro výuku daného předmětu. Mezi našimi autory jsou často špičkoví odborníci v dané oblasti. Ať už jsou to zaměstnanci korporátní sféry, učitelé, vysokoškolští pedagogové, nebo i psychologové, uznávaní lékaři či prestižní IT odborníci. Computer Media s.r.o. pomocí vlastní obchodní sítě pokrývá řádově stovky knihkupeckých prodejen v ČR. Jsme členy řady knihkupeckých sítí, např. Kanzelsberger, Dobrovský, Neoluxor, BUX a jiné.

Naučné karty

Naučné karty přináší nejširší nabídku výukových karet na trhu z různých oblastí - jazyky, historie, geografie, příroda apod. V tuto chvíli je dostupných několik stovek naučných karet a nabídku neustále rozšiřujeme. Na tvorbě naučných karet se podílí tým zkušených redaktorů, grafiků a ilustrátorů nakladatelství Computer Media s.r.o. Na jednotlivých kartách pak dle konkrétního oboru spolupracují i externí odborníci z řad vysokoškolských profesorů, poradců, rodilých mluvčích (jazykové karty) a špičkových českých ilustrátorů. Vysoce kvalitní autorský a produkční tým naučných karet je zárukou srozumitelnosti, odborné erudovanosti a vizuální preciznosti každé karty.

Nástěnné obrazy

Computer Media s.r.o. je významným českým producentem výukových velkoplošných nástěnných obrazů. Jedná se o obrazy zejména pro základní a střední školství. Obrazy pokrývají oblast výpočetní techniky, jazyky - angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a polština. Dále produkujeme nástěnné obrazy pro matematiku, fyziku, zeměpis, biologii apod. Nabídka našich velkoplošných obrazů se neustále rozšiřuje.

Elektronická média a projekty

Computer Media s.r.o. se kromě produkce tištěných titulů zabývá i elektronickými médii. Z portfolia serverů jmenujme například www.techrevue.cz a další.

iŠkola.cz - školní informační systém

Computer Media s.r.o. již několik let vyvíjí a provozuje server www.iskola.cz, určený základním a středním školám na území ČR. Jedná se o univerzální informační systém pro registrované školy, umožňující každé škole vést elektronickou agendu a plně využívat moderní informační technologie ve výuce a při komunikaci školy mezi pedagogy, s žáky, rodiči a okolím.