Vídeňské vzpomínky

Mgr. Ing. Tomáš Sýkora

Autor se na pozadí čtyř povídek zamýšlí nad tématy, která měla silný dějinný význam a ovlivňují také současnou společnost a mezinárodně politické události. Kniha je vystavěna jako čtivý soubor vzpomínek a příběhů, které autor zažívá při svých pobytech ve Vídni, ve městě, ke kterému má silné pouto. 

Skladem
9788074021619
210,00 Kč

Máte dotazy k produktu? Volejte +420 582 302 666 nebo pište na info@computermedia.cz.

Autor se na pozadí čtyř povídek zamýšlí nad tématy, která měla silný dějinný význam a ovlivňují také současnou společnost a mezinárodně politické události. Kniha je vystavěna jako čtivý soubor vzpomínek a příběhů, které autor zažívá při svých pobytech ve Vídni, ve městě, ke kterému má silné pouto. Vysvětluje historické souvislosti, skutečnost, že nic se neděje bez příčin a samo o sobě někde ve vakuu. Nejen že jde o poutavé příběhy, povídky mají také zajímavou informační a historickou hodnotu. Národ a národnostní otázky představují pomyslnou červenou nit, která se táhne celou knihou. 


O autorovi:
Mgr. Ing. Tomáš Sýkora se narodil 27.2.1968 v Olomouci. Studoval na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava, Ekonomické fakultě, obor Podniková ekonomika a management. Později na Univerzitě Palackého v Olomouci, Právnickou fakultu, obor Evropská studia se zaměřením na evropské právo. V současné době působí jako člen představenstva Hospodářské komory České republiky. Dlouhodobě se zajímá o podnikovou ekonomii a management a úspěšné vedení procesních zaměstnaneckých týmů - „Reengineering“. Jeho dalším zájmem je oblast evropského práva a jeho implementace do národního právního systému.

Více informací
Autor Mgr. Ing. Tomáš Sýkora
Formát knihy A5
Počet stran 104
Vydání 1.
Datum vydání 1. 9. 2014
Barevnost Černobílá
Druh vazby Vázaná
ISBN 9788074021619