5 důvodů, proč prodávat tituly Computer Media

Naše tituly se dobře prodávají - je o ně zájem.
Naše knihy jsou cenově dostupné, mnohé mají zajímavý formát, mnohé jsou doporučené školami jako výhradní učebnice.
Mnohé naše tituly jsou na trhu jedinečné a čtenář nemá alternativní knihu (např. Cvičebnice informatiky, Etická výchova, Slabá místa Windows apod.).
Nabízíme odpovídající rabat.
Možnostg komisního prodeje, takže ve zboží nemáte zbytečně mrtvé prostředky.

Pro knihkupce a počítačové prodejny

Nemáte ještě naše knihy ve Vaší nabídce? Budeme rádi, pokud se naše tituly objeví ve Vaší prodejně. Vytvoříme Vám k tomu ideální podmínky, tzn. odpovídající rabat, možnost komisního prodeje až s následným vyúčtováním a následnou fakturou se splatností min. 14 dnů. Samozřejmostí je rovněž "zásobení" našimi propagačními materiály, katalogy, samolepkami apod. Informujte se na tel. 582 302 666.

Pro dealery a eshopy

Jste distributor či eshop se segmentem trhu -> knihy / knihkupci / školy / počítačové a jiné zboží? Bez ohledu na to, zda se specializujete na osobní prodej, prodej formou eshopu, či na klasický dealerský prodej knihkupcům formou osobní návštěvy, nabízíme Vám prodej našich knih. Podle předpokládaných objemů prodeje a území lze dohodnout detalnější podmímnky spolupráce. Tato nabídka rovněž platí pro menší soukromé dealery s živnostenským listem a vlastním automobilem, jež mají zájem o distribuci našich produktů. Informujte se na tel. 582 302 666.

Pro školící střediska

Nabízíme Vašemu školícícmu středisku naši literaturu ke školení. Drtivá většina našich knih je psána zkušenými autory s důrazem na jasný a kvalitní výklad s perfektní, mnohdy dvoubarevnou grafikou. Budeme rádi, pokud využijete naši literaturu jako studijní materiál pro své absolventy. Odběr je možný fakturou s dohodnutou dobou splatnosti a u předpokládaných větších objemů i komisní prodej. Samozřejmostí jsou výhodné obchodní podmínky. Informujte se na tel. 582 302 666.