PowerPoint 2016 nejen pro školy

Ing. Karel Klatovský

Titul pokrývá všechny stěžejní oblasti této verze prezentačního manažeru. Jedná se o srozumitelného průvodce formátu A4 s názornou dvoubarevnou (modro-černou) grafikou. 

Skladem
9788074022517
188,00 Kč

Máte dotazy k produktu? Volejte +420 582 302 666 nebo pište na info@computermedia.cz.

Dvoubarevná učebnice prezentačního manažeru MS PowerPoint 2016.

Titul pokrývá všechny stěžejní oblasti této verze prezentačního manažeru. Jedná se o srozumitelného průvodce formátu A4 s názornou dvoubarevnou (modro-černou) grafikou. Titul je svým rozsahem a hloubkou "šitý na míru" běžnému spotřebiteli - ať již je jím student, úředník, nebo běžný uživatel počítače, který se potřebuje rychle seznámit s problematikou tvorby prezentace a nemá chuť listovat nepřehlednými "tlustými" referenčními příručkami. Každá popisovaná funkce a postup je výstižně a názorně objasněna, tak, aby ji čtenář pochopil a byl schopen si ji v samotném prostředí PowerPointu 2016 i vyzkoušet.

Témata:

1. Prezentační manažery: (PowerPoint a jiné verze prezentačních manažerů / Novinky společné pro aplikace sady Microsoft Office 2016 i samotný PowerPoint)

2. Ovládání PowerPointu: (Spuštění PowerPointu / Pás karet / Panel nástrojů Rychlý přístup)

3. Tvorba prezentace: (Snímky v prezentaci / Rozložení snímku / Pořadí snímků a jeho změna / Pozadí a návrhy snímků / Postup při tvorbě prezentace)

4. Text v prezentaci: (Editace textovývh polí / Formát písma aodstavce / Barva a výplň pozadí textového pole)

5. Grafika v PowerPointu: (Vkládání vektorových a rastrových obrázků / Vkládání online obrázků a obrázků uložených v počítači / Objekty typu SmartArt / Snímek obrazovky / Operace s grafickým objektem)

6. Další grafické prvky v prezentaci: (Tabulka a graf / Fotoalbum / Video v prezentaci)

7. Nastavení efektů v prezentaci: (Základní efekty - animace a její možnosti / Práce se zvukem v prezentaci / Nastavení přechodu snímku)

8. Spuštění prezentace: (Režimy spouštění prezentace)

9. Automatický chod prezentace: (Časování přechodů / Nastavení prezentace na automatický chod / Zkouška časování přechodů apod.)

10. Další operace s prezentací: (Další prvky snímku / Záhlaví a zápatí / Měřítko prezentace / Tisk prezentace / Možnost vytvoření videa z prezentace apod.)

11. Obecné operace s PowerPointem: (Práce se souborem / Uložení souboru prezentace / Otevření již uložené prezentace / Práce se šablonami / Sdílení prezentace apod.)

12. Schránka a operace se schránkou: (Zkopírování a vyjmutí dat do schránky / Vložení zkopírovaných dat ze schránky)

13. Nápověda a nastavení PowerPointu

14. Přílohy

__________________________________________________________

Publikace je dvoubarevná. Učivo témat je doplněno o náhledy na obrázky z prostředí snímků PowerPointu apod. Špičková kvalita tisku, grafické zpracování, srozumitelnost výkladu a jeho názornost.

Více informací
Autor Ing. Karel Klatovský
Stav Novinka
Formát knihy A4
Počet stran 80
Vydání 1.
Datum vydání 1. 8. 2016
Barevnost Dvoubarevná
Druh vazby Brožovaná
ISBN 9788074022517