Občanský a společenskovědní základ - FILOSOFIE - učebnice STUDENTA

PhDr. Jiří Hejduk

Katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce: Člověk a svět.

Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na problematiku filozofie.

Učebnice kompletně pokrývá problematiku nauky filozofie. Objasňuje pojem filozofie a její poslání i vliv na ostatní sféry lidského života. Věnuje se hlavním filozofickým směrům – od nejstaršího řeckého myšlení až po směry moderní.

Učebnice žáka je doplněna prázdnými místy určenými pro vlastní zápisy studenta a vypracování úkolů podle zadání vyučujícího.

Skladem
OSZFIL
220,00 Kč
  • Od 16 ks 200,00 Kč (ušetříte 9%)
    Od 31 ks 190,00 Kč (ušetříte 14%)
    Od 71 ks 180,00 Kč (ušetříte 18%)
    Od 121 ks 170,00 Kč (ušetříte 23%)

Katalog požadavků ke státní maturitní zkoušce: Člověk a svět.

Učebnice kompletně pokrývá problematiku filosofie od nejstaršího řeckého myšlení až po nejnovější směry. Objasňuje pojem filosofie, její poslání i vliv na ostatní sféry lidského života.

Učí, jak se s pomocí filosofie můžeme dívat na svět a jak můžeme pochopit dění kolem nás.V neposlední řadě seznamuje s nejvýznačnějšími filosofy světa a srozumitelně prezentuje jejich díla i myšlenky.

Publikace je pojata interaktivním způsobem, aby studenti nebyli nuceni k pouhému memorování filosofických pouček, ale naopak se sami pokusili o proniknutí do tajů jedné z nejstarších věd. Je doplněna prázdnými místy určenými pro vlastní zápisy studenta a vypracování úkolů podle zadání vyučujícího.

Učebnice plně odpovídá katalogu požadavků ke státní maturitě a osnovám předmětu Filosofie ze vzdělávacího programu Občanský a společenskovědní základ.

Více informací
Autor PhDr. Jiří Hejduk
Stav N/A
Formát knihy A4
Počet stran 104
Vydání 1.
Datum vydání 1. 11. 2013
Barevnost Celobarevná
Druh vazby Brožovaná
ISBN N/A
Datové médium N/A
Doložka Ne
Detail doložky N/A