Obraz "LEISURE TIME" (ANJ)

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce, tematicky zaměřený na volný čas a aktivity ve volném čase. 

Skladem
LEISUR
550,00 Kč

Máte dotazy k produktu? Volejte +420 582 302 666 nebo pište na info@computermedia.cz.

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny. 

Obraz obsahuje tato slovíčka:

Forest, sun, alley, lake, footbridge, path, dike, fish, to do kayaking, to fish, to dive, to swim, tree, reeds, beach, blanket, to sunbathe, to have a barbecue, to listen to the radio, picnic, picnic basket, to dance, to use a laptop, to put on make-up, to jog, to ride a bike, to skate, to do / go skateboarding, martial arts, to skate roller skates, grandparents, to knit, to jump rope, to play football, to make a phone call, food stand, fast food, to eat a hot dog, ice cream, terrace, to have a cup of coffee, beach umbrella, plants, flowers, birds, to take a picture, bench, to read a magazine, to read a book, to play the guitar, to play chess, lawn, path, playground, sandpit, playground roundabout, parents, children, pram, to talk to a friend, fence, litterbin, valley, to walk a dog, to play tennis, to play beach volleyball, golf course, meadow, bush, brook, hill, field, squirrel, kite, to fly a kite.

Více informací
Stav N/A
Vydání 1.
Rozměr obrazu 110 x 80 cm
Lišty v ceně Ano
Materiál obrazu Vysoce kvalitní fotopapír