Informatika pro ZŠ - 1. díl (2. VYD)

Vladimír Němec, Libuše Kovářová, Michal Jiříček, Pavel Navrátil

První díl druhého vydání učebnice informatiky pro základní školy. Barevná, poutavá a názorná učebnice, plná obrázků a schémat, navíc za příznivou cenu...

Učebnice má schvalovací doložku MŠMT.


Skladem
INF1-2
166,00 Kč
  • Od 31 ks 156,00 Kč (ušetříte 15%)
    Od 71 ks 146,00 Kč (ušetříte 21%)

Máte dotazy k produktu? Volejte +420 582 302 666 nebo pište na info@computermedia.cz.

Druhé vydání je výrazně zaktualizované, je zpřehledněno řazení kapitol, jejich posloupnost a logika. Nové vydání rovněž zachycuje aktuální trendy z oblasti informatiky.

Učebnice je součástí třídílné sady "Informatika pro základní školy".

Všechny tři díly svým rozsahem pokrývají seznámení s počítačem, základy hardwaru, operační systém Windows, práci s grafikou, textové editory, tabulkové procesory, úvod do počítačových sítí, internet, elektronickou poštu, skenování, digitální fotografii a úpravu obrázků, PowerPoint, úvod do problematiky sítí, e-mail, ochranu před viry, počítačové pirátství, tvorbu internetových stránek, vypalování, práci se zvukem, práci s multimédii a řadu dalších atraktivních témat.

Všemi třemi díly provází imaginární postavička - Hugo, který se v textu navíc ilustrovaně objevuje v různých situacích. Učebnice je psána velmi čtivě a názorně, místy i vtipně a zábavně.

Obsah 1. dílu:

- Historie informací a práce s informacemi

- Seznámení s počítačem

- Hardware a software počítače

- Bezpečnost a hygiena práce s počítačem

- Operační systém Windows

- Malování ve Windows

- Počítačové sítě

- Internet a jeho služby

- Elektronická pošta


Doložka MŠMT:

Schválilo MŠMT č.j.: MSMT-19 717/2016 dne 1. července 2016 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro obor Informatika s dobou platnosti šest let.

Více informací
Autor Vladimír Němec, Libuše Kovářová, Michal Jiříček, Pavel Navrátil
Formát knihy A4
Počet stran 88
Vydání 2.
Datum vydání 1. 9. 2008
Barevnost Celobarevná
Druh vazby Brožovaná
Detail doložky Schválilo MŠMT č.j.: MSMT-19 717/2016 dne 1. července 2016 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro obor Informatika s dobou platnosti šest let.