Hledej všude dle autora dle obsahu
knihy karty / obrazy videopříručky video ostatní
Finanční gramotnost
Computer Media panel:
Upozorňovat na novinky
Kód objednávky
Servery Computer Media

Vzdělávací portál www.iskola.cz   Naučné karty www.naucnekarty.cz   Učebnice pro etiku www.ucebniceproetiku.cz   Ročenky pro školy www.rocenkyproskoly.cz   Elektronické knihy, eknihy

Věrnostní program Computer Media s.r.o.

Jste našimi zákazníky a nakupujete zboží pomocí stránek www.computermedia.cz? Vážíme si přízně našich zákazníků, a proto jsme se rozhodli je do budoucna zvýhodnit oproti náhodným zákazníkům. Pokud se zaregistrujete na těchto stránkách, sbíráte automaticky za každý nákup našich produktů tzv. věrnostní body. Při určitém počtu dosažených bodů si pak můžete podle tabulky sami zvolit dárek, který Vám nejlépe vyhovuje. Nic se nelosuje - nic se nevyhrává. Vše je regulérně průhledné. Kolik bodů nasbíráte, takovou cenu získáte. Přitom se k ničemu nezavazujete. Je jedno, zda body nasbíráte během jednoho měsíce, nebo dvou let. Můžete nakupovat za jakkoliv velké částky, jakkoliv drahé zboží - vše si regulujete sami.

Každých uskutečněných 50 Kč nákupu = 1 bod.
Při registraci nového uživatele 10 bodů zdarma.

Požadovaný počet bodů Cena Náhled na cenu
30 Propag. materiál Computer Media Propag. materiál Computer Media
50 Poštovné zdarma Poštovné zdarma
100 Výuková karta do ANJ Výuková karta do ANJ
300 Hrnek Computer Media Hrnek Computer Media
500 Kniha "ISS vesmírná stanice" Kniha "ISS vesmírná stanice"
1 000 25 ks DVD-R médií 25 ks DVD-R médií
1 500 Optická myš Optická myš
2 000 Barevná tiskárna Barevná tiskárna
3 000 Přenosné rádio Přenosné rádio
4 000 DVD přehrávač DVD přehrávač
5 000 Trekingové kolo Trekingové kolo

Jak vyzvednout cenu?

Pokud máte dostatečný počet bodů, pak můžete cenu objednat spolu s jakoukoliv objednávkou uskutečněnou na internetových stránkách. V objednávkovém systému při potvrzení adresy stisknete tlačítko "Vyzvednout cenu" a můžete vybrat jakoukoliv cenu, na kterou vám stačí body. Ceny není možné objednávat samostatně, bez objednávky skutečného zboží (nicméně hodnota objednávky zboží, spolu s jakou je možné vybrat cenu, může být jakákoliv).

Všeobecné podmínky věrnostního programu

Věrnostní program je určen pro všechny naše koncové zákazníky (soukromé osoby, školy, firmy, instituce, učitele objednávající na školu), kteří s námi nemají dohodnuté odběratelské či knihkupecké rabaty. Věrnostní program není určen pro knihkupce a smluvní odběratele či distributory s rabatem! Sazebník věrnostních cen je stanoven vždy s platností jednoho roku. Vyhrazujeme si právo sazebník cen měnit bez předchozího upozornění, a to zejména s ohledem na změny modelů jednoltivých cen u výrobce a změn jejich parametrů. Na ceny nevzniká právní nárok a není je možné vymáhat právní cestou. V případě absence ceny na skladě má Computer Media s.r.o. právo zaslat jinou cenu v odpovídající hodnotě. Stav věrnostních bodů a veškeré jejich pohyby je možné kontrolovat v přihlášeném režimu, a to klepnutím v levém panelu na odkaz "Systém správy bodů". Body se připíší na Váš bodový účet ihned po uskutečnění objednávky. Pokud ovšem objednané zboží neuhradíte, nebo na poště nepřevezmete zásilku s objednaným zbožím, budou body za tuto konkrétní zásilku automaticky odečteny. Ceny zasíláme spolu s objednávkou poštou, event. u nejhodnotnějších cen či velkých objednávek dovezeme cenu přímo na místo určení.

Věrnostní ceny nelze při výběru slučovat. To znamená, že pokud budete mít dostatečný počet bodů k výběru několika cen, můžete vždy s jednou objednávkou vybrat jakoukoliv jednu cenu. Hodnota bodů za tuto cenu bude odečtena a zbytek bodů zůstává na vašem věrnostním účtu pro další použití a výběr další ceny.

Vybráním ceny nad 1500 bodů automaticky souhlasíte s tím, abychom mohli dočasně Vaše jméno, příjmení a město bydliště (např. paní Věra Nováková z Plzně) zveřejnit na stránkách jako jednoho z výherců dané ceny.

Pokud registrovaný uživatel (registrace je důležitá) provede objednávku přímo u nás jinou cestou než přes internet, má nárok na věrnostní body v případě, že na objednávce nebo současně s ní uvede či nadiktuje (v případě tel. objednávky) správně a přesně své zaregistrované uživatelské jméno, na které mají být věrnostní body připsány. Pokud uvede jiné uživatelské jméno, pak budou body za jeho objednávku připsány na tento jiný uživatelský účet. Pokud uvede chybné uživatelské jméno, pak o body z této objednávky přichází. Dovolujeme si upozornit zákazníky, že jestliže zákazník - registrovaný uživatel - opomene uvést své uživatelské jméno na objednávce nebo jej uvede chybně, pak není z organizačních důvodů v našich silách dohledávat a připisovat body za uskutečněnou neinternetovou objednávku dodatečně a body tak v tomto případě propadají.

Za produkty Computer Media s.r.o., které jsou nakoupeny jinou cestou než přímo od nás (např. přes distributora, knihkupce apod.) v žádném případě nevzniká nárok na věrnostní body.

Náš tip

Windows 10 - Praktická příručka

Ing. Karel Klatovský
Windows 10 - Praktická příručka
236 stran
Cena: 299 Kč

Recept na skvělý den

Libuše Palková
Recept na skvělý den
136 stran
Cena: 177 Kč
RVHP o nás | kontakt
inzerce u nás | pro prodejce | slovenská pobočka

(c) 2009-2016 Computer Media s.r.o.