Hledej všude dle autora dle obsahu
knihy karty / obrazy videopříručky video ostatní
Management
Computer Media panel:
Upozorňovat na novinky
Kód objednávky
Servery Computer Media

Vzdělávací portál www.iskola.cz   Naučné karty www.naucnekarty.cz   Učebnice pro etiku www.ucebniceproetiku.cz   Ročenky pro školy www.rocenkyproskoly.cz   Elektronické knihy, eknihy

Kdo jsme?

Computer Media s.r.o. je ryze česká mediální společnost, zabývající se produkcí v oblasti tištěných a elektronických médií. Naše motto zní "Vzdělávání, které baví".

Tištěná média

Knižní segment

Významným portfoliem společnosti jsou tištěné publikace. Kromě počítačové literatury (která byla dominantním cílem produkce v minulosti), společnost nyní vydává i tituly z oblasti ekonomiky, marketingu, mediální komunikace, technické knihy, tituly pro volný čas, pro děti, leporela apod.

Nezanedbatelnou část produkce nakladatelství představují učebnice pro základní a střední školy, z nichž mnohé nastavily standard v oblasti materiálů pro výuku daného předmětu.

Mezi našimi autory jsou často špičkoví odborníci v dané oblasti. Ať už jsou to zaměstnanci korporátní sféry, učitelé, vysokoškolští pedagogové, nebo i psychologové, uznávaní lékaři či prestižní IT odborníci.

Computer Media s.r.o. pomocí vlastní obchodní sítě pokrývá řádově stovky knihkupeckých prodejen v ČR. Jsme členy řady knihkupeckých sítí, např. Rodinné knihkupectví, Knižní klenoty apod.

Nástěnné obrazy

Computer Media s.r.o. je významným českým producentem výukových velkoplošných nástěnných obrazů. Jedná se o obrazy do výpočetní techniky, jazykové obrazy do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny a polštiny. Dále obrazy pro matematiku, fyziku, zeměpis, biologii apod. Nabídka našich velkoplošných obrazů se neustále rozšiřuje.

Elektronická média a projekty

Computer Media s.r.o. se kromě produkce tištěných titulů zabývá i elektronickými médii a tvorbou IT systémů. Díky vlastní IT a programátorské základně jsou veškeré námi nabízené služby z oblasti IT vytvořeny vlastním oddělením.

Elektronické knihy

Computer Media s.r.o. začala jako jeden z prvních nakladatelských domů v ČR produkovat a vydávat elektronické knihy. Jejich počet se neustále rozšiřuje a zákazníci je mohou najít na portále www.virtbook.cz, který je rovněž provozovaný společností Computer Media s.r.o.

iŠkola.cz - školský internetový server

Computer Media s.r.o. již několik let vyvíjí a provozuje server www.iskola.cz, určený základním a středním školám na území ČR. Jedná se o univerzální internetový server pro registrované školy, umožňující každé škole vést elektronickou agendu a plně využívat moderní informační technologie ve výuce a při komunikaci školy mezi pedagogy, s žáky, rodiči a okolím.

VirtBook.cz - server pro prodej elektronického obsahu

Computer Media s.r.o. spustila začátkem roku 2012 server pro prodej elektronického obsahu www.virtbook.cz. Server dokáže distribuovat a prodávat nejen elektronické knihy (eknihy), ale i videa, videopříručky, audiosoubory a multimediální kurzy, tj. kombinaci všech zastoupených médií dohromady na jednom místě. Díky tomu je možné například k odborným elektronickým knihám připojit zdrojové soubory s programem, k multimediálnímu titulu s výukou angličtiny lze připojit mp3 soubory apod.

VideoPříručky.cz - nový způsob výuky počítačových programů

Computer Media s.r.o. jako první společnost v České republice začala produkovat vizuální příručky pro výuku počítačových programů pod obchodním označením VideoPříručky.cz. Videopříručky jsou komentovaná videa s názorným popisem právě prováděné operace, takže se ideálně hodí k výuce počítačových programů jako stoprocentní náhrada za tištěné publikace.

Kromě distribuce VideoPříruček ve formě fyzických DVD nosičů, byl začátkem roku 2012 spuštěn server www.videoprirucky.cz, na kterém budou postupně uváděny nové tituly VideoPříruček.

EduPosters.org - výukové obrazy pro celý svět

V roce 2009 byl jako sekundární aktivita společnosti spuštěn server www.eduposters.org nabízející nástěnné obrazy pro školský segment na celoevropském trhu. Server je provozován v 6 jazycích a jeho zákazníci jsou primárně evropští zákazníci z řad vzdělávacích institucí a škol.

Audiovizuální produkce a postprodukce

Computer Media s.r.o. disponuje prostřednictvím své dceřiné společnosti kompletními technologiemi pro profesionální postprodukční audiovizuální činnost. Jsme schopni vyrobit téměř jakékoliv audiovizuální dílo (reklamu, videoklip, dokument, propagační spot školy či firmy apod.) v kvalitě a formátech s výstupem pro televizní vysílání, a to včetně sofistikovaných 3D animací, postprodukčních efektů, triků, klíčování, dodávky autorské hudby a kompletního střihu vč. grafiky. Uvedené špičkové technologie využíváme primárně pro výrobu vlastních výukových pořadů.

Školicí středisko ČeskéKurzy.cz

Computer Media s.r.o. provozuje školicí středisko www.ceskekurzy.cz s nabídkou různých druhů školení. Více o této aktivitě na samotných stránkách www.ceskekurzy.cz .

Lidé v Computer Media s.r.o.

Computer Media s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející firma s lidským potenciálem kreativních a schopných lidí. Kromě vlastních zaměstnanců pro nás pracuje řada externích autorů, grafiků, programátorů, ilustrátorů, pedagogických pracovníků apod. Náš tým se neustále rozšiřuje o další kolegy. Díky mladému, progresivně myslícímu kolektivu, kvalitní technologické základně a know how dokážeme nabídnout zákazníkům perfektní produkty a služby.

Computer Media s.r.o. na Slovensku

Computer Media s.r.o. od listopadu 2004 působí i v SR. Naši slovenští zákazníci mají nyní možnost pohodlného objednání buď přímo v naší pobočce nebo pomocí internetových stránek www.computermedia.sk.

Logo a autorská práva

Logo Computer Media je registrovanou ochrannou známkou. Jakékoliv jeho použití či reprodukce je bez písemného svolení majitele autorských práv výslovně zakázána. Veškeré tištěné i elektronické materiály z produkce Computer Media s.r.o. jsou autorskými díly. Vztahují se na ně v plném rozsahu autorská práva. Bez písemného souhlasu je jakákoliv reprodukce děl a užití loga v jakékoliv podobě zakázána a může být a bude právně postižena.

Náš tip

Windows 10 - Praktická příručka

Ing. Karel Klatovský
Windows 10 - Praktická příručka
236 stran
Cena: 299 Kč

Recept na skvělý den

Libuše Palková
Recept na skvělý den
136 stran
Cena: 177 Kč
RVHP o nás | kontakt
inzerce u nás | pro prodejce | slovenská pobočka

(c) 2009-2016 Computer Media s.r.o.