Hledej všude dle autora dle obsahu
knihy karty / obrazy videopříručky video ostatní
Management
Computer Media panel:
Upozorňovat na novinky
Kód objednávky
Servery Computer Media

Vzdělávací portál www.iskola.cz   Naučné karty www.naucnekarty.cz   Učebnice pro etiku www.ucebniceproetiku.cz   Ročenky pro školy www.rocenkyproskoly.cz   Elektronické knihy, eknihy
Velikost: 110x85 cm  
Povrchová úprava: Matný povrch  
Lišty v ceně: ano
Vydání: 1  
Status: skladujeme  
Cena: 550

Špičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce, tematicky zaměřený na obchod, reklamu, jednání, bankovní prostředí a poštu. Z pohledu slovní zásoby se jedná o mírně náročnější obraz.

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny.

Obraz obsahuje tato slovíčka:

BUSINESS

Director’s room - curtains, window, armchair, telephone, fax machine, notebook, contract, business partner, agreement, director,secretary, safe.

Economic section - photocopier, paper shredder, folder, statement of account, tax return, invoice, stamps, computer, printer, economist, bin, clock, vase, picture.

Commercial section - business manager, financial expert, coffee table, calculator, projection screen, stock prices, demand, supply, profit, index, blinds. Conference room - screen, data projector, sale, incomes, flipchart, market research, suggestions, ideas, solutions, sales manager, meeting conference, work team, leader, mobile, chair, furniture.

Hall - stairs, lift, toilets, door, plant, water dispenser, paper cups, spy, lights.

Merchandising division - whiteboard, commercial artist, desk, marker, project idea, logo, advertising design, web site, workplace, plotter, poster, swivel chair, handouts.

Bank - bank accounts and loans, to open an account, conversion of funds, financial operations, client, exchange, currency, fees, payment cards, cheques, PIN, cash dispenser, to withdraw money.

Entrance hall - security guard, carpet, information board, reception, receptionist, coffee-bar.

Post office - opening hours, stand, letters, money, news, parcels, postcards, stamps, envelope.

Náš tip

Windows 10 - Praktická příručka

Ing. Karel Klatovský
Windows 10 - Praktická příručka
236 stran
Cena: 299 Kč

Recept na skvělý den

Libuše Palková
Recept na skvělý den
136 stran
Cena: 177 Kč
RVHP o nás | kontakt
inzerce u nás | pro prodejce | slovenská pobočka

(c) 2009-2016 Computer Media s.r.o.