Hledej všude dle autora dle obsahu
knihy karty / obrazy videopříručky video ostatní
Finanční gramotnost
Computer Media panel:
Upozorňovat na novinky
Kód objednávky
Servery Computer Media

Vzdělávací portál www.iskola.cz   Naučné karty www.naucnekarty.cz   Učebnice pro etiku www.ucebniceproetiku.cz   Ročenky pro školy www.rocenkyproskoly.cz   Elektronické knihy, eknihy

Mgr. Ing. Tomáš Sýkora

Formát: A5  
Počet stran: 104
Vazba: Pevná  
Vydání: 1  
Vydáno: 9/2014  
Status: skladujeme  
 
Cena: 210

Autor se na pozadí čtyř povídek zamýšlí nad tématy, která měla silný dějinný význam a ovlivňují také současnou společnost a mezinárodně politické události. Kniha je vystavěna jako čtivý soubor vzpomínek a příběhů, které autor zažívá při svých pobytech ve Vídni, ve městě, ke kterému má silné pouto. Vysvětluje historické souvislosti, skutečnost, že nic se neděje bez příčin a samo o sobě někde ve vakuu. Nejen že jde o poutavé příběhy, povídky mají také zajímavou informační a historickou hodnotu. Národ a národnostní otázky představují pomyslnou červenou nit, která se táhne celou knihou.


O autorovi:
Mgr. Ing. Tomáš Sýkora se narodil 27.2.1968 v Olomouci. Studoval na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava, Ekonomické fakultě, obor Podniková ekonomika a management. Později na Univerzitě Palackého v Olomouci, Právnickou fakultu, obor Evropská studia se zaměřením na evropské právo. V současné době působí jako člen představenstva Hospodářské komory České republiky. Dlouhodobě se zajímá o podnikovou ekonomii a management a úspěšné vedení procesních zaměstnaneckých týmů - „Reengineering“. Jeho dalším zájmem je oblast evropského práva a jeho implementace do národního právního systému.
Vídeňské vzpomínky

ks

Související tituly

Korsický lev a francouzská holubice Korsický lev a francouzská holubice

Ing. Robert Tingel

Formát: A5
Počet stran: 424
Vazba: Brožovaná
Cena: 290
Akční cena: 150 Kč
ks
Náš tip

Windows 10 - Praktická příručka

Ing. Karel Klatovský
Windows 10 - Praktická příručka
236 stran
Cena: 299 Kč

Recept na skvělý den

Libuše Palková
Recept na skvělý den
136 stran
Cena: 177 Kč
RVHP o nás | kontakt
inzerce u nás | pro prodejce | slovenská pobočka

(c) 2009-2016 Computer Media s.r.o.